top of page
rap banner.jpg
RAPPER ve PRODÜKTÖRLER!
 
2645 Records ve Extra Music, Türk Rap, Trap ve Hip Hop Müzik Üretimini Desteklemek İçin Bir Yarışma Başlatıyor. 1, 2 ve 3. Seçilen Şarkılara Extra Music Tarafından Klip ve Şarkı Prodüksiyonu Yapılarak Tüm Dünyaya Lansmanı Sağlanacak.
KATILIM ŞARTLARI:
 
1 Yarışmaya herkes katılabilir.
2 Yarışmaya daha önce yayınlanmamış eserler kabul edilecektir.
3 Bu yarışma sadece elektronik dans müzik kategorisindedir.
4 Yarışmaya kabul edilmek için eserlerin özgün olma, yani tümü veya bir bölümü herhangi bir eserden alınmamış olması gerekmektedir.
5 Yarışmaya katılan her yarışmacı, yolladığı eserlerle ilgili eserin kendisine ait olduğunun garantisini veren bir muvafakatname imzalamak zorundadır.
6 Yarışmaya katılan tüm eserler, 2645 Records ve Extra Music tarafından dijital ortamlarda yayınlanabilir. Yarışmacı eseri göndermekle bunu baştan kabul etmiş sayılır.
7 Eserler info@2645istanbul.com adresine gönderilmelidir.
DEĞERLENDİRME ŞARTLARI:
 
- Yarışma için yollanan materyaller 2645 Records veya onun belirleyeceği bir YouTube Kanalında yayınlanacaktır.
- 01 Mayıs 2021'de başlayacak yarışma, 30 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir.
- 01 Mayıs - 30 Mayıs tarihleri arasında, her materyal için YouTube sayfasında öncelikle beğeni, izlenme ve yorum kriterlerine bakılacaktır. En Çok beğeni, yorum ve izlenme alan videolar arasından 1., 2. ve 3. seçilecektir.
- 30 Mayıs 2021 gece 24:00'te oylama ve izlenmeler kayıt altına alınacak, 24 saat içinde 1., 2. ve 3. İlan edilecektir. İlan işlemi, www.2645istanbul.com internet sitesinden ve 2645 Records resmi sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
 
ÖDÜLLER:
 
BİRİNCİ: Şarkının single olarak yayınlanması ve profesyonel klip çekimi.
 
İKİNCİ: 1.000 TL + Şarkının Dijital Platformlarda Single olarak yayınlanması
ÜÇÜNCÜ: 500 TL + Şarkının Dijital Platformlarda Single olarak yayınlanması
NOT: 2645 Records ve Extra Music, yarışmaya katılan tüm eserlerden istediklerini bir veya birden fazla digital compilation olarak yayınlama hakkına sahiptir.
bottom of page